Dragi prieteni, Am mers, astăzi, la vot, cu încredere, cu speranţa că, de mâine, ne vom recâştiga demnitatea şi mândria de a fi români! De mâine, trebuie să rep…unem #România pe picioare! Mergeţi şi VOI la vot, este DREPTUL vostru! ACUM aveţi ocazia să îi alegeţi pe cei care chiarCiteste pe larg

Peste 800.000 de români își sărbătoresc astăzi ziua onomastică. Printre ei se numără și colega noastră, Nicoleta, paramedic SMURD în cadrul Gărzii de Intervenție Mihăilești. 🥳 Ei și tuturor sărbătoriților zilei le spunem LA MULȚI ANI și le transmitem urări de sănătate și împlinirea tuturor dorințelor! #IGSU #POMPIERI #SMURD #SfântulNicolaeCiteste pe larg

Toma Petcu, candidat pentru funcția de senator:”Am votat cu gândul și speranța că lucrurile se pot îmbunătăți și se va intra ușor în normal. Trecem prin momente foarte grele. De aproape un an această pandemie ne schimbă modul de viață, modul cum gândim, dar aceste alegeri erau necesare. România areCiteste pe larg