Monseniorul Viganò: Dictatura Sanitară a OMS face parte din „lovitura de stat globală” a Marii Resetări
Așa-numitul „Tratat Pandemic” reprezintă un atac brutal la adresa individului și a suveranității naționale, un pas spre instituirea Noii Ordini Mondiale. Read More Sursa: ActiveNewsCiteste pe larg
❗Urmare a unei postări de pe contul de socializare ce…
Primaria Municipiului Giurgiu ❗Urmare a unei postări de pe contul de socializare ce aparține unui cetățean giurgiuvean cu referire la grădinița nr. 3, Primăria municipiului Giurgiu vine în întâmpinarea acestuia cu următoarele clarificări : ➡️mai multe lucrări ce se află în implementare, fie din fonduri europene, fie din bugete naționaleCiteste pe larg
❗Urmare a unei postări de pe contul de socializare ce…
Primaria Municipiului Giurgiu ❗Urmare a unei postări de pe contul de socializare ce aparține unui cetățean giurgiuvean cu referire la grădinița nr. 3, Primăria municipiului Giurgiu vine în întâmpinarea acestuia cu următoarele clarificări : ➡️mai multe lucrări ce se află în implementare, fie din fonduri europene, fie din bugete naționaleCiteste pe larg
Mădălin Pribu: MULTUMESC, COVRIG!
Dacă n-ai fi existat, covrigule, aș fi fost un om mult mai NAIV. Aș fi crezut că cei din fața mea sunt oameni buni, inteligenți, că au un suflet bun! Read More Sursa: ActiveNewsCiteste pe larg
Cornelius Florin: Mai mult ca sigur nu există vreo legătură între vaccinuțul de coviduț și variola maimuței
Adică cine s-ar risca să lanseze pe piață un vaccin care nu a fost testat suficient de mult timp și mai ales că nu se cunosc reacțiile pe termen lung. Tocmai de asta mă întreb dacă pacienții cu variolă sunt vaccinați sau nu. Dar nu cred Read More Sursa: ActiveNewsCiteste pe larg
Măi, măi, măi… În 2021 se lucra la un vaccin anti covid pe bază de variola maimuței?…
Forwarded from Iosefina Pascal – Jurnalist (iosefina pascal) Măi, măi, măi… În 2021 se lucra la un vaccin anti covid pe bază de variola maimuței? 🙊UPS! Vorbim diseară la ora 20 30 Dan MV Chitic – TelegramCiteste pe larg
O AMINTIRE: „LA MULȚI ANI, LIBERTATE!” și un dram de nebunie. 17 ani de la eliberarea jurnaliștilor români răpiți în Irak (22 mai)
Azi, mai mult decat oricand, ei, celei ce ne anima de peste 30 de ani, trebuie sa-i multumim ca mai palpaie si sa-i uram, impreuna cu ajutoarele noastre de rezerva, pietrele ce vor striga: La Mulți Ani, Libertate! Read More Sursa: ActiveNewsCiteste pe larg

