Agresorii celor doi jurnalişti şi ai activistului de mediu din Suceava, lăsaţi în libertate. Decizia revoltătoare a judecătorilor
Agresorii celor doi jurnalişti şi ai activistului de mediu din Suceava, lăsaţi în libertate. Parchetul de pe lângă Judecătoria Vatra Dornei i-a pus sub controlul judiciar pe cei patru bărbaţi acuzaţi de agresarea unor persoane care filmau un documentar despre tăierile ilegale de păduri din judeţul Suceava. Agresorii celor doi jurnaliştiCiteste pe larg