De ce s-au activat sirenele de la Primărie luni dimineață?
Astăzi, la sediul Consiliului Județean Giurgiu, a fost organizat un exercițiu de adăpostire și de pregătire în domeniul protecției civile, la care a participat personalul instituției. Activitatea s-a desfășurat sub coordonarea ofițerului specialist din cadrul ISU Giurgiu, a personalului Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență de la nivelul Primăriei șiCiteste pe larg


