ALEXANDRU ANDREI: aproape două milioane de români beneficiază de noi măsuri fiscale inițiate și implementate de PNL.

Aproape două milioane de români – persoane fizice și antreprenori – beneficiază de noi măsuri fiscale inițiate și implementate de PNL. Prima măsură vizează firmele românești; acestea primesc o bonificație de 3% din impozitul pe profit sau pe veniturile microîntreprinderilor dacă își plătesc la timp obligațiile fiscale aferente anului 2024. Bonificația va fi emisă automat […]
Articolul ALEXANDRU ANDREI: aproape două milioane de români beneficiază de noi măsuri fiscale inițiate și implementate de PNL. apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.
Deputatul ALEXANDRU ANDREI: ”Stimulente fiscale pentru persoane fizice și antreprenori””
Deputatul ALEXANDRU ANDREI – noutăți despre cel de-al doilea pod dintre Giurgiu și Ruse
Andrei Alexandru, deputat PNL de Giurgiu: Inconștiența și lipsa de respect a celor care conduc fără permis nu va fi tolerată!
Deputatul Alexandru Andrei anunță introducerea unor pedepse mult mai dure pentru șoferii care conduc fără permis
Deputatul ALEXANDRU ANDREI: ”După finalizarea licitației (cel mai probabil, în toamnă), încep lucrările la noua șosea de centură a municipiului”
Deputatul Alexandru Andrei: „A fost votată Legea prin care a fost aprobată vânătoarea pentru un număr de circa 500 de exemplare de urs, în România!”

Luni 15 iulie, după cum ne spunea deputatul Alexandru Andrei, în calitatea sa de președinte al Comisiei de Mediu și Echilibru Ecologic din Camera Deputaților, a fost votată Legea prin care a fost aprobată vânătoarea pentru un număr de circa 500 de exemplare de urs, din totalul estimat la 8.000 de exemplare existent la această […]
Articolul Deputatul Alexandru Andrei: „A fost votată Legea prin care a fost aprobată vânătoarea pentru un număr de circa 500 de exemplare de urs, în România!” apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.
Deputatul ALEXANDRU ANDREI, despre cele mai recente finanțări primite de localitățile județului prin programul ”Anghel Saligny”
Deputatul ALEXANDRU ANDREI, despre cele mai recente finanțări primite de localitățile județului prin programul ”Anghel Saligny”
Împreună cu senatorul Toma Petcu, am fost astăzi (n.r.: miercuri, 10 iulie) la Ministerul Dezvoltării alături de primarii comunelor Oinacu și Săbăreni care au semnat contractele de finanțare pentru proiectele depuse pe programul ”Anghel Saligny”. Comuna Oinacu primește, astfel, aproape șapte milioane lei (6.856.220,88 lei) pentru modernizarea prin asfaltare a străzilorCiteste pe larg
Deputatul ALEXANDRU ANDREI, despre cele mai recente finanțări primite de localitățile județului prin programul ”Anghel Saligny”
Împreună cu senatorul Toma Petcu, am fost astăzi (n.r.: miercuri, 10 iulie) la Ministerul Dezvoltării alături de primarii comunelor Oinacu și Săbăreni care au semnat contractele de finanțare pentru proiectele depuse pe programul ”Anghel Saligny”. Comuna Oinacu primește, astfel, aproape șapte milioane lei (6.856.220,88 lei) pentru modernizarea prin asfaltare a străzilorCiteste pe larg
Deputatul ALEXANDRU ANDREI, despre cele mai recente finanțări primite de localitățile județului prin programul ”Anghel Saligny”
Împreună cu senatorul Toma Petcu, am fost astăzi (n.r.: miercuri, 10 iulie) la Ministerul Dezvoltării alături de primarii comunelor Oinacu și Săbăreni care au semnat contractele de finanțare pentru proiectele depuse pe programul ”Anghel Saligny”. Comuna Oinacu primește, astfel, aproape șapte milioane lei (6.856.220,88 lei) pentru modernizarea prin asfaltare a străzilorCiteste pe larg
Deputatul ALEXANDRU ANDREI, despre cele mai recente finanțări primite de localitățile județului prin programul ”Anghel Saligny”
Împreună cu senatorul Toma Petcu, am fost astăzi (n.r.: miercuri, 10 iulie) la Ministerul Dezvoltării alături de primarii comunelor Oinacu și Săbăreni care au semnat contractele de finanțare pentru proiectele depuse pe programul ”Anghel Saligny”. Comuna Oinacu primește, astfel, aproape șapte milioane lei (6.856.220,88 lei) pentru modernizarea prin asfaltare a străzilorCiteste pe larg
Deputatul ALEXANDRU ANDREI, despre cele mai recente finanțări primite de localitățile județului prin programul ”Anghel Saligny”
Împreună cu senatorul Toma Petcu, am fost astăzi (n.r.: miercuri, 10 iulie) la Ministerul Dezvoltării alături de primarii comunelor Oinacu și Săbăreni care au semnat contractele de finanțare pentru proiectele depuse pe programul ”Anghel Saligny”. Comuna Oinacu primește, astfel, aproape șapte milioane lei (6.856.220,88 lei) pentru modernizarea prin asfaltare a străzilorCiteste pe larg





