Un mega-proiect energetic hibrid începe să se contureze în județul Giurgiu, mai exact la Ogrezeni, iar miercuri conducerea județului, alături de deputatul Alexandru Andrei, a realizat o vizită în teren; prefectul Ion Ghimpețeanu vine cu detalii, într-o postare pe pagina de facebook: Am participat astăzi, 27 mai, alături de președinteleCiteste pe larg