Le-a ”bifat” pe toate: a condus fără permis, a distrus brățara electronică de supraveghere… și a ajuns în arest
La data de 23 februarie a.c., în jurul orei 05.25, Poliția municipiului Giurgiu a fost sesizată de către Dispeceratul S.I.M.E., cu privire la faptul că a fost generată o alertă de către sistemul de monitorizare electronică. Din cercetările efectuate de polițiști, a reieșit faptul că luni, în jurul orei 05.00,Citeste pe larg








