Gheorghe Dumitru posted: Către primăria Răsuceni. Vrem și noi Lampi de iuluminat…
Către primăria Răsuceni. Vrem și noi Lampi de iuluminat public orientate spre proprietăți, cu cate 2-3 becuri pe fiecare stâlp la fel cum ați montat domnului din Carapancea.Avem și noi aceleași drepturi, vrem să ne lumineze și nouă curțile pe bani publici? Read MoreCiteste pe larg
