Încă o tragedie îndoliază orașul: un bărbat de 46 de ani a fost găsit mort în casă
2026-06-03
La data de 2 iunie a.c., polițiștii din cadrul Poliției municipiului Giurgiu au fost sesizați prin S.N.U.AU. 112, de către o femeie, cu privire la faptul că de 3 zile nu poate lua legătura cu fratele său, iar ușa apartamentului este încuiată. La fața locului s-au deplasat polițiștii, care, înCiteste pe larg