Invitație la evenimentul „Noaptea Muzeelor” 2022…
Primaria Municipiului Giurgiu Invitație la evenimentul „Noaptea Muzeelor” 2022 🏛️Muzeul Județean ”Teohari Antonescu” Giurgiu are plăcerea de a vă invita sâmbătă, 14 mai 2022, în intervalul 17:00-23:00, să îi fiți oaspeți la NOAPTEA MUZEELOR. 👍Veți retrăi atmosfera vremurilor trecute și vă veți bucura de inspirația cultural-artistică a prezentului.Citeste pe larg



