Orban, despre oficialii care nu poartă mască: ‘Poliția trebuie să-i amendeze’
Președintele PNL, Ludovic Orban, se arată intransigent când vine vorba despre respectarea legii. Este vorba despre gestul unor politicieni, uneori chiar din Guvern, de a nu purta masca de protecție. Orban susține că Poliția Română trebuie să-i amendeze în primul rând pe cei care încalcă această regulă de bază. LudovicCiteste pe larg













