Mihăilă: Ar trebui să aşteptăm un control bun al pandemiei pentru revenirea la şcoală a tuturor elevilor
Ministrul Sănătăţii, Ioana Mihăilă, apreciază că revenirea la şcoală a tuturor elevilor va putea avea loc doar atunci când vor exista „un control bun al pandemiei” şi o incidenţă „extrem de scăzută” a cazurilor de COVID-19, lucruri care, în opinia sa, nu se vor întâmpla în următoarele două săptămâni. IoanaCiteste pe larg













