Mesaj înspăimântător. Medic: Peste jumătate de milion de români vor muri de COVID! Pe ce se bazează predicţia
Reputatul psihiatru prezintă pe pagina sa de socializare o analiză, pe baza cifrele îngreistrate de la începutul pandemiei: Câteva lucruri de netăgăduit: De la începutul lui 2021 şi până acum, peste 300 de mii de români au fost diagnosticaţi cu COVID. Dintre ei, peste 8000 şi-au pierdut viaţa. Fatalitatea deCiteste pe larg












