Prezent joi, 30 iunie, ora 17, în Piața Constituției, apoi la benzinării iar la ora 19 cu toții în fața guvernului de 50 de bani!
Dacă guvernul spune că 50 de bani contează, spunem si noi că si 1 ban primit rest contează, vedem dacă după 15 persoane mai au de unde domnii benzinari să ne dea rest. Apoi mergem la guvern să-i dăm cu 1 ban în față… valoarea lui. Read More Sursa: ActiveNewsCiteste pe larg




