Oros: România pierde un miliard de euro pe an în agricultură, din cauza guvernării PSD
România pierde, anual, un miliard de euro din cauza modului bolnăvicios în care a fost păstorită agricultura de către guvernarea PSD, a afirmat, luni, ministrul Agriculturii şi Dezvoltării Rurale, Adrian Oros, în plenul Camerei Deputaţilor, la dezbaterea moţiunii simple cu titlul „Agricultura României este atacată de cel mai periculos dăunătorCiteste pe larg













