Guvernul Cîțu dă țeapă primarilor USR. Doar 5 localități din 41 conduse de liderii formațiunii primesc fonduri. „Clotilde Armand, zero Lei”
Guvernul Cîțu a decis în ședința de miercuri seară să aloce fonduri în valoare de peste un miliard de lei primăriilor din România. Aceste sume vor fi alocate din fondul de rezervă, astfel, 2756 de primării, aproape toate care au depus cereri de finanțare, au primit 1.010.966.000 lei. Singurul oraș,Citeste pe larg









