Editorial
Unii cred că lucrurile pe la Giurgiu încep incet- încet să se așeze…se numesc directori, consilieri…Asta la PSD. La PNL …nu prea . Azi pe la 11 senatorul de Giurgiu Toma Petcu era prin Ministerul Transporturilor și nu era deloc vesel ..Cred că era supărat că nu- l poate schimbaCiteste pe larg
