Mă uit din greșeală la un sf foarte prost! Atât de prost încât nu mă pot dezlipi de el……
Mă uit din greșeală la un sf foarte prost! Atât de prost încât nu mă pot dezlipi de el… In “viitorul” imaginat de ăștia (de către niște americani, desigur) bătăile încă se dau cu pumnii și cu tot felul de arme! Americani… In realitate, in “viitorul” care a început dejaCiteste pe larg

