Ciolacu, in fața evidențelor, preia o temă “tabu” până acum: NAȚIONALIZAREA! Și asta la doar o zi după ce am lansat in mod deschis subiectul #ROexit și, implicit, necesitatea naționalizărilor. ”Ați văzut, Marea Britanie nu mai este membru al Uniunii Europene. Am văzut că acolo s-au făcut și naționalizări. VăCiteste pe larg

Ultimele 2 „premii” primite de la Jandarmeria Română pentru implicarea mea în lupta pentru apărarea drepturilor constituționale ale cetățeanului… inclusiv ale „omului legii”, ale jandarmului, care cu atâta grijă și atenție îmi urmărește fiecare apariție în public. Vă mulțumesc, dragi compatrioți jandarmi! deși fără ăștia ca noi, fără contravenienții „negaționiști”Citeste pe larg

Mâine vom oferi răspunsul la următoarele întrebări.Totodată, în zilele care vin voi pune la dispoziția tuturor un set de întrebări pe care le vom întoarce Ministerului prin care vom solicita clarificări în temeiul Legii 544/2001. Citiți!Înțelegeți! Și…Distribuiți! Minciuna e pe moarte! Dan MV Chitic – TelegramCiteste pe larg

Forwarded from Bogdan https://ro.sputnik.md/20220116/dan-chitic-lanseaza-nucleara-roexit-a-devenit-o-obligatie-48060702.html Dan Chitic lansează nucleara: ”RoExit a devenit o obligație!” – Sputnik Moldova-RomâniaAvocatul Dan Chitic, inițiatorul Legii Suveranității, oferă o soluție surprinzătoare ca soluție la presiunile UE de a anula suveranitatea României Dan MV Chitic – TelegramCiteste pe larg