Dunărea Giurgiu a terminat la egalitate, sâmbătă,14 octombrie, în deplasare, scor 1-1, cu echipa CSO Plopeni, într-un meci din etapa a 8-a, a Ligii a III-a, seria a IV-a, la fotbal. ”Dunărea Giurgiu”, deși cu un om în plus pe teren, din minutul 5, nu a reușit să plece, de pe stadionul „Gheorghe Șilaev” din […]

Articolul FOTBAL. ”Dunărea Giurgiu”, egal în deplasare, cu ”CSO Plopeni”! Gazdele au jucat, din minutul 5, în inferioritate numerică! Rezultatele etapei a 8-a, Liga III-a, seria a IV-a / CLASAMENT apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.

Citeste pe larg

Liderul Manchester City a pierdut, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, în fața echipei Tottenham, în etapa a XXVI-a din Premier League. De înfrângerea „cetățenilor” lui Pep Guardiola a profitat Liverpool, care s-a impus împotriva celor de la Norwich, scor 3-1. Premier LeagueFoto: Twitter – Premier LeagueCiteste pe larg