GATA, este de ajuns! PNL şi USR, treceţi acasă, pentru că aţi băgat #România în faliment! Aţi SĂRĂCIT poporul, ca să umpleţi buzunarele voastre şi pe cele ale prietenilor voştri!
V-aţi jucat cu #sănătatea românilor! Aţi umilit zeci de mii de familii, nevoite să îşi îngroape morţii dezbrăcaţi şi în saci. Nu uitaţi, au murit oameni #arşi în spitale, pe tura VOASTRĂ! Şi, peste toate, habar nu aţi avut cum să gestionaţi pandemia. HAOS total! I-aţi ţinut pe români închişiCiteste pe larg


