Supermarketul „Penny” din B-dul „Miron Nicolescu” din Municipiul Giurgiu este închis pentru trei zile.
Marketul Penny din B-dul Miron Nicolescu, este închis pentru trei zile. Clienții sunt așteptați să revină în data de 3 mai, când vor găsi un cadru nou, modern și primitor.

Giurgiuvenii care au mers în aceste zile după cumpărături la supermarketul „Penny” din B-dul „Miron Nicolescu”, au găsit pe geamul de la intrare un afiș care îi anunța că magazinul va fi închis din data de 30 aprilie 2026, urmând să se redeschidă pe data de 3 mai 2026.
Cauza este faptul că marketul intră într-un proces de modernizare apelând la un nou design oferit clienților, modern și mult mai facil, așa cum promite anunțul din geam.
(Jurnal)
Articolul Supermarketul „Penny” din B-dul „Miron Nicolescu” din Municipiul Giurgiu este închis pentru trei zile. apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.
Marketul Penny din B-dul Miron Nicolescu, este închis pentru trei zile. Clienții sunt așteptați să revină în data de 3 mai, când vor găsi un cadru nou, modern și primitor. Giurgiuvenii care au mers în aceste zile după cumpărături la supermarketul „Penny” din B-dul „Miron Nicolescu”, au găsit pe geamul de la intrare un afiș […]
Articolul Supermarketul „Penny” din B-dul „Miron Nicolescu” din Municipiul Giurgiu este închis pentru trei zile. apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.

Autorul articolului Jurnal
Sursa articol si detinatorul dreptului de autor: https://jurnalgiurgiuvean.ro/supermarketul-penny-din-b-dul-miron-nicolescu-din-municipiul-giurgiu-este-inchis-pentru-trei-zile/
Articol preluat automat prin functia rss pusa la dinpozitie de autor la adresa http://jurnalgiurgiuvean.ro/feed/
Titlu original Jurnal Giurgiuvean
Data originala articol 1 mai 2026 13:10
