Vor recupera elevii săptămânile de vacanță impusă? Primele explicații de la Ministerul Educației
După ședința de miercuri în care au fost decise noi restricții în România, Klaus Iohannis a anunțat că elevii din țară urmează să intre, de luni, 25 octombrie, într-o vacanță ce va dura două săptămâni. Cum și când se vor recupera orele? Ministrul Educației a oferit primele explicații. Când seCiteste pe larg