Ședință la Colegiul Prefectural; a fost aprobat Planul de acțiuni pe anul 2025
Membrii Colegiului Prefectural Giurgiu s-au reunit în ședință de lucru joi, 24 aprilie 2025, aceasta fiind prezidată de către prefectul și subprefectul județului Giurgiu, Ion Ghimpețeanu, respectiv Dragoș Udvuleanu. În debutul ședinței, prefectul județului Giurgiu a prezentat noua conducere a Inspectoratului Teritorial al Poliției de Frontieră Giurgiu și a ComisariatuluiCiteste pe larg









