O femeie din Huși a fost amenințată de poliție după ce a sunat la 112: „Mi-e frică să mai răspund la telefon”
O femeie din Huşi a trecut printr-un moment șocant după ce a sunat la 112 ca să reclame faptul că un câine dintr-o curte alăturată a fost legat de un copac şi abandonat. La scurt timp după, la faţa locului au venit doi poliţişti care i-au spus că riscă săCiteste pe larg








