Ieri, 3.02.2022,echipa noastră a jucat cu Metaloglobus la…

Astra Giurgiu

Ieri, 3.02.2022,echipa noastră a jucat cu Metaloglobus la București și a înregistrat o înfrângere foarte severă (6 – 0) din cauza jocului foarte slab prestat în repriza a doua( la pauză scorul a fost 0-0) cât și a prestației sub orice critică a brigăzii de arbitrii care a eliminat 4 jucători ( câte 2 din fiecare echipă), cât și acordarea a două lovituri de la 11 metri, care noi considerăm că nu au fost acordate pe drept. Toate acestea, plus faptul că în repriza a doua am juca…t cu mai mulți juniori, au dus la acest rezultat.